VÝROČNÍ VÝSTAVA
  v y s l e d k y  -  a r c h i v

 °   2015      Rychety
 °   2014      Otěšice
 °   2013      Hradec nad Moravicí
 °   2012      Javorová skála
 °   2011      Mladá Boleslav
 °   2010      Brno
 °   2009      Svitavy
 °   2008      -
 °   2007      Hradec nad Moravicí
 °   2006      Třeboň - Doubí
 °   2005      Dobřany u Plzně
 °   2004      Žernov - Rýzmburk
 °   2003      Bohdalice u Vyškova
 °   2002      Praha
 °   2001      Otěšice
 °   2000      Olomouc - Kožušany
 °   1999      Praha
 °   1998      Otěšice
 °   1997      Olomouc - Tážaly
 °   1996      Praha
 °   1995      Staňkov
 °   1994      Hradec nad Moravicí
 °   1993      Praha
 °   1992      Praha
 °   1991      Mariánské Lázně




www.boxerklub.cz
Výroční výstava Praha 05.09.1993
ÚP Praha http://www.zringu.cz/praha/index.html

rozhodčí:
pes zlatý:        Jaroslav Brynda (CZ)
pes žíhaný:     Alfred Stöhler (D)
fena zlatá:       MVDr. Olga Petříková
fena žíhaná:   RNDr. Maria Müllerová (CZ)
Vítěz třídy mladých
pes zlatý-
pes žíhanýJerry Nabori (Percival Samiel - Goya Nabori)
fena zlatáBrunelleschina Julia (Falco Moravia Box - Aťka Miš-Piš)
fena žíhaná


Anita Furi-Jozo (Gaston Re-Mont - Elza Česká vrchovina)


Vítěz roku
pes zlatýGulliver Moravia Box (Jannick v. Wichtelwald - Dominika Moravia Box)
pes žíhanýNando v.d. Flachswiese (Olimpio del Colle dell´Ifinito - Krümel v. Bereler Ries)
fena zlatáJulie z Jiti (Orson Samiel - Fína z Jiti)
fena žíhaná


Onki z Dybohůrky (Argos v. Scorpion - Nicol z Dybohůrky)


ČKV
pesGulliver Moravia Box (Jannick v. Wichtelwald - Dominika Moravia Box)
fena


Julie z Jiti (Orson Samiel - Fína z Jiti)


Nejhezčí veterán
pes zlatý-
pes žíhanýGerties ze Stromkovic (Oleg v. Bernbergskopf - Dolly od Žlutého kříže)
fena zlatáExtra Krumbox (Pirol v. Hasseler Hof - Extra Chance-Jar)
fena žíhaná


Alis Satanova kráska (Orion Přítel člověka - Leny Bosmet)


BOB

Julie z Jiti (Orson Samiel - Fína z Jiti)

_____________________


__________________________________________________________________


PES ZLATÝ
Třída mladých:
VDBalů Mračivec (Ir z Metaboxu - Aischa Mračivec)
VDBen Mračivec (Ir z Metaboxu - Aischa Mračivec)
Třída otevřená:
V1, CACHanibal Jisuko (Argos v. Scorpion - Franzi Jisuko)
VD2Albert Elegant (Brix z Jemčiny - Agáta Tajki)
VD3Edgar z Lysolají (Eros v.d. Schmalspurtbahn - Darina z Lysolají)
VD4Cliff Hodrovka (Filip Resslovka - Bina Pe-Ra-Li)
VDAjax Jouhre (Fors Krumbox - Etna od Žlutého kříže)
VDAston Štur-Bona (Jaxin Samiel - Bonie Zwi-Le-Ro)
VDCar Hodrovka (Filip Resslovka - Bina Pe-Ra-Li)
Třída pracovní:
V1, CACSavas v.d. Houtrib (Jerom v.d. Hazenberg - Nikita v.d. Houtrib)
V2Honza z Klánochaty (Rocky Debyró - Berta od Belzebuba)
V3Grysly v. Granit (Jochen v.d. Räucherecke - Tétényvölgyi Zita)
V4Alan Zlatý pes (Radames Debyró - Andra z Danielova)
VDClark Mnichůvka (Radames Debyró - Charka z Ka-Mi)
VDCony Hodrovka (Filip Resslovka - Bina Pe-Ra-Li)
VDDiscovery z Mysu Canaveral (Ilči z Ka-Ki - Silvestra Debyró)
Třída vítězů:
V1, CAC, Vítěz roku, ČKVGulliver Moravia Box (Jannick v. Wichtelwald - Dominika Moravia Box)
V2Donar Lemiku (Adam Janovské údolí - Extra Krumbox)
V3Idol z Jiti (Orson Samiel - Clára z Jiti)
V4


Bib Bosam (Adam Janovské údolí - Fixie Krumbox)


PES ŽÍHANÝ
Třída mladých:
V1, Vítěz třídyJerry Nabori (Percival Samiel - Goya Nabori)
V2Dino Dobrá vůle (Lester Samiel - Beta Dobrá vůle)
VD3Andy Ji-Fo (Ir z Metaboxu - Arletta Rubín)
Třída otevřená:
V1, CAC, Vítěz rokuNando v.d. Flachswiese (Olimpio del Colle dell´Ifinito - Krümel v. Bereler Ries)
V2Argos z Ungeltu (Santos v. Bernsteintal - Torrika Debyró)
V3Boomer Aritabox (Ir z Metaboxu - Arita Rubín)
V4Eliáš Miš-Piš (Lester Samiel - Dorotka z Jiti)
VCaligula z Neliné vily (Gaston Re-Mont - Aischa z Hlubockého zámostí)
VLux ze Stromkovic (Peer v. Nassau-Oranien - Fatima ze Stromkovic)
Třída pracovní:
V1, CACFormat v. Hause Rehberg (Texas v. Hause Rehberg - Karina v. Hause Rehberg)
V2Qeen z Kampy (Lester Samiel - Kimi z Kampy)
V3Bernie Altbox (Cassi z Jiti - Lisbeth Samiel)
V4Qain z Kampy (Lester Samiel - Kimi z Kampy)
VAros Aritabox (Ir z Metaboxu - Arita Rubín)
VJim ze Stromkovic (Kim de Lustige Grille - Fatima ze Stromkovic)
VLord ze Stromkovic (Peer v. Nassau-Oranien - Fatima ze Stromkovic)
Třída vítězů:
V1, CACGaston Re-Mont (Yanto v. Heideloh - Buggi Hosana)
V2Percival Samiel (Artur Doda-Box - Happy Samiel)
V3Jonáš z Jiti (Orson Samiel - Fína z Jiti)
VD4Catello Pontus (Carmino Moravia Box - Charla z Kampy)
Třída veteránů:
V1, VT, Nejlepší veterán


Gerties ze Stromkovic (Oleg v. Bernbergskopf - Dolly od Žlutého kříže)


FENA ZLATÁ
Třída dorostu:
VNAra Barandovský lesík (Gulliver Moravia Box - Beaty z Hromské zátoky)
Třída mladých:
V1, Vítěz třídyBrunelleschina Julia (Falco Moravia Box - Aťka Miš-Piš)
V2Bastiénne ze Země lva (Falco Moravia Box - Tesirré Debyró)
V3Begum v. Bögl-Hof (Mirco v. Turmblick - Radha v.d. Fledermaushöhle)
V4Batschi ze Země lva (Falco Moravia Box - Tesirré Debyró)
VDAdéla Jadu-Box (Falco Moravia Box - Afra ze Zlatušky)
VDAgáta Jadu-Box (Falco Moravia Box - Afra ze Zlatušky)
VDBrita Verdikt (Adam Janovské údolí - Abra Pontus)
VDHela Pal-Ker (Francisko Hosana - Flora z Jiti)
DBria z Mydlářova města (David Doda-Box - Gita Atomic Green)
DHeiko Pal-Ker (Francisko Hosana - Flora z Jiti)
Třída otevřená:
V1, CACAmanda Miolik (Effendi Moravia Box - Anny Hodrovka)
V2Kalinka z Metaboxu (Valdo od Claudia - Betty Heda)
V3Paty z Půlměsíce (Jim ze Stromkovic - Linda z Půlměsíce)
V4Elba Ipsi (Carmino Moravia Box - Buddy Ipsi)
VDAra Box-Dog (Ilči z Ka-Mi - Illa Sili-tue)
VDBára Cibul (Ilči z Ka-Mi - Hessy z Klínu)
VDBora Dioxan (Ir z Metaboxu - Bonye Armiko)
VDDesi Bartbox (Falco Moravia Box - Floria Krumbox)
VDFella Orbis (Rocky Debyró - Ambra Orbis)
VDHanka z Klánochaty (Rocky Debyró - Berta od Belzebuba)
VDHelena z Klánochaty (Rocky Debyró - Berta od Belzebuba)
VDJenny Jisuko (Hoss v.d. Goldquelle - Gaille Jisuko)
Třída pracovní:
V1, CACMichelle z Metaboxu (Santos v. Bernsteintal - Annie Semiramis)
V2Ester z Lysolají (Eros v.d. Schmalspurbahn - Darina z Lysolají)
V3Baarea Audy (Aawytt Audy - Anke z Baladova dvora)
VEnita z Lysolají (Eros v.d. Schmalspurbahn - Darina z Lysolají)
VHeidy z Klánochaty (Rocky Debyró - Berta od Belzebuba)
VIdea Krumbox (Assko z Hlubockého zámostí - Cristine Taurida-Canna)
Třída vítězů:
V1, CAC, Vítězka roku
ČKV, BOB
Julie z Jiti (Orson Samiel - Fína z Jiti)
Třída veteránů:
V, VT, Nejlepší veterán


Extra Krumbox (Pirol v. Hasseler Hof - Extra Chance-Jar)


FENA ŽÍHANÁ
Třída dorostu:
VN1Flora Dobrá vůle (Lester Samiel - Beta Dobrá vůle)
VN2Francesca Altbox (Kazan Im-Ka - Lisbeth Samiel)
VN3Aja od Sv. Gabriela (Lord ze Stromkovic - Betty Únik)
VN4Faustina Altbox (Kazan Im-Ka - Lisbeth Samiel)
VNFay Altbox (Kazan Im-Ka - Lisbeth Samiel)
NAryna od Sv. Gabriela (Lord ze Stromkovic - Betty Únik)
Třída mladých:
V1, Vítěz třídyAnita Furi-Jozo (Gaston Re-Mont - Elza Česká vrchovina)
V2Ailin Frimoni (Gulliver Moravia Box - Camilla Altbox)
V3Ornella z Metaboxu (Quarry degli Scrovegni - Michelle z Metaboxu)
VD4Agatha Lugana (Bonzo Chiruška - Freia Ja-Ka)
VDAigi Furi-Jozo (Gaston Re-Mont - Elza Česká vrchovina)
VDClaudia z Anpaklu (Lester Samiel - Anny od Vyhaslých milířů)
VDErga Růžová oáza (Gaston Re-Mont - Bella Růžová oáza)
Třída otevřená:
V1, CACElisabeth Ipsi (Carmino Moravia Box - Buddy Ipsi)
V2Mona Aldonar (Gaston Re-Mont - Gita Aldonar)
V3Bonny Černý zázrak (Ivar z Pa-Mil - Dáša Dobrodruh)
V4Beta Dobrá vůle (Valdo od Claudia - Murriell z Kampy)
VAkyma od Ježíška (Nox z Dybohůrky - Elka Ja-Ka)
VAnnemarie ze Země lva (Carmino Moravia Box - Tesirré Debyró)
VBeauty z Karlického údolí (Fors Krumbox - Gloria ze Stromkovic)
VBetty Aritabox (Ir z Metaboxu - Arita Rubín)
VCidra Sami-Bor (Lester Samiel - Aida Borester)
VDinah Altbox (Effendi Moravia Box - Lisbeth Samiel)
VGiggi v. Granit (Jochen v.d. Räucherecke - Téténvölgyi Zita)
VJennifer z Jiti (Orson Samiel - Fína z Jiti)
VJohanka z Šenku (Boris Im-Ka - Hermína z Šenku)
VKenneth Jisuko (Xaverl v. Altach - Franzi Jisuko)
VNicol Lumarko (Perry Wings - Iria Lumarko)
VDAresta Neales (Jim ze Stromkovic - Alma Chiruška)
VDCessy Sorbon (Norris Samiel - Dorri Re-Mont)
VDDebora Fukina (Lester Samiel - Audi Fukina)
Třída pracovní:
V1, CACHartie Ja-Ka (Nox z Dybohůrky - Bria Ja-Ka)
V2Alba Renesance (Maksym Ewenement - Ayonické Čejan)
V3Belinda Aritabox (Ir z Metaboxu - Arita Rubín)
V4Arita Rubín (Andy Jiba - Claudia Kontrast)
VAdra z Karlického údolí (Lester Samiel - Gloria ze Stromkovic)
VBianka v. Markgrafenschloss (Xeno v.d. Glockenbergen - Tamara v. Markgrafenschloss)
Třída vítězů:
V1, CAC, Vítězka rokuOnki z Dybohůrky (Argos v. Scorpion - Nicol z Dybohůrky)
V2Cayetana Altbox (Santos v. Bernsteintal - Lisbeth Samiel)
Třída veteránů:
V1, VT, Nejlepší veteránAlis Satanova kráska (Orion Přítel člověka - Leny Bosmet)