VÝROČNÍ VÝSTAVA
  v y s l e d k y  -  a r c h i v

 °   2015      Rychety
 °   2014      Otěšice
 °   2013      Hradec nad Moravicí
 °   2012      Javorová skála
 °   2011      Mladá Boleslav
 °   2010      Brno
 °   2009      Svitavy
 °   2008      -
 °   2007      Hradec nad Moravicí
 °   2006      Třeboň - Doubí
 °   2005      Dobřany u Plzně
 °   2004      Žernov - Rýzmburk
 °   2003      Bohdalice u Vyškova
 °   2002      Praha
 °   2001      Otěšice
 °   2000      Olomouc - Kožušany
 °   1999      Praha
 °   1998      Otěšice
 °   1997      Olomouc - Tážaly
 °   1996      Praha
 °   1995      Staňkov
 °   1994      Hradec nad Moravicí
 °   1993      Praha
 °   1992      Praha
 °   1991      Mariánské Lázně




www.boxerklub.cz
Výroční výstava Praha 07.09.2002
ÚP Praha http://www.zringu.cz/praha/index.html

rozhodčí:
psi:        Petr Bratko (CZ)
feny:      Roland Bebber (D)
mladí:   Antonín Karban (CZ)
Juniorský vítěz roku
pes zlatýMarvin v. Hofmannstal (Chaplin z Dybohůrky - Zeia v. Hofmannstal)
pes žíhanýPlatan Czech Ja-Ka (Balu v. Hause Romeo - Lussy Czech Ja-Ka)
fena zlatáAstoria v. Exkalibur (Larosso v. Wordanis - Gianna v. Hofmannstal)
fena žíhaná


Phönix Czech Ja-Ka (Balu v. Hause Romeo - Lussy Czech Ja-Ka)


Vítěz roku
pes zlatýYéké v. Sapho´s Hoeve (Chapó de Loermo - Varline de la Verdiére)
pes žíhanýIn-Petto v. German Dream (Dylan dei Centurioni - Atlanta v. German Dream)
fena zlatáMerlin z Dybohůrky (Zoff v. Hause Rehberg - Wendy z Dybohůrky)
fena žíhaná


Evi v.d. Flachswiese (Quinto v. Schlingengrund - Glory v. Aldebaran)


ČKV
pesIn-Petto v. German Dream (Dylan dei Centurioni - Atlanta v. German Dream)
fena


Wittoria Jisuko (Plato v.d. Hazenberg - Lucia Jisuko)


Nejhezčí veterán
pesMorqwell Jisuko (Hoss v.d. Goldguelle - Franzi Jisuko)
fena


Flika Růžová oáza (Lester Samiel - Bella Růžová oáza)


Cena Jaromíra Ježe


Apol von Burg Znojmo (Boris v. Axima - Delta di Ritwald)


BOB

In-Petto v. German Dream (Dylan dei Centurioni - Atlanta v. German Dream)

_____________________


__________________________________________________________________


PES ZLATÝ
Třída dorostu:
VN1 Xalonne Moravia Box (Odwet Exkalibur - Quendollyn Moravia Box)
VN2 Jork Růžová oáza (Ikar Růžová oáza - Xara z Černého jezera)
VN3 Aron z Červeného hrádku (Albert Xantiko - Jannet od Ivetky)
Třída mladých:
V1, CAJC, Juniorský vítěz rokuMarvin v. Hofmannstal (Chaplin z Dybohůrky - Zeia v. Hofmannstal)
V2 Furio z Metaboxu (Idol Armida - Dafné Indiánský brloh)
V3 Gero z Ringu (Idol Armida - Orka Floyd Fender Edda)
V4 Chster Tiann (Ulisse della Barbariga - Denise Tiann)
VD Clif z Mydlářova města (Olmedo Sili-tue - Andi Argy-box)
Třída otevřená:
V1, CAC Gent od Morového sloupu (Ugolino v.d. Hazenberg - Bonny od Ivety)
V2, r. CAC Ulixes v.d. Klinge (Zoff v. Hause Rehberg - Macy v.d. Klinge)
V3 Emil Jisuko (Zeffiro della Cadormare - Yasmin Jisuko)
V4 Nico od Ivetky Vel-Om (Ulisse della Barbariga - Evelin od Ivetky)
V ?
V ?
Třída pracovní:
V1, CAC Chaplin z Dybohůrky (Urban v. Wordanis - Quissy z Dybohůrky)
V2, r. CAC Yankee van t´Hazenbergshof (Titus v. Krato´s Hof - Haike v. Huize Diranka)
V3 Boreas Optima grata (Sacks dei Cavalieri del Monferrato - Ilivia Optima grata)
V4 Dolfo v. Ostenmeer (Yasar v.d. Elchtranke - Buna v. Ostenmeer)
V Buc del Pasquino (Quaste v.d. Hazenberg - Argapia)
V ?
Třída vítězů:
V1, CAC, Vítěz roku Yéké v. Sapho´s Hoeve (Chapó de Loermo - Varline de la Verdiére)
V2, r. CAC, Cena Jaromíra JežeApol von Burg Znojmo (Boris v. Axima - Delta di Ritwald)
V3 Zoff v. Hause Rehberg (Ibsen v.d. Sembacher Flur - Finesse v. Steinmeister-Teich)
V4 Amor Zlatovánek (Andy od Morového sloupu - Gizi od Salvátora)
Třída čestná:
V Harry od Ivetky (Savas v.d. Houtrib - Evelin od Ivetky)
Třída veteránů:
V, Nejlepší veterán


Morqwell Jisuko (Hoss v.d. Goldguelle - Franzi Jisuko)


PES ŽÍHANÝ
Třída mladých:
V1, CAJC, Juniorský vítěz rokuPlatan Czech Ja-Ka (Balu v. Hause Romeo - Lussy Czech Ja-Ka)
V2 Sorry du Val d´Europe (Zoff v. Hause Rehberg - Olinda dei Cavalieri del Monferrato
V3 Akim z Němečanky (Apache z Metaboxu - Agia Orion chov)
V4 Arnold Afloveo (Herry Floyd Edda - Beefee Apeiron)
V Hook od Morového sloupu (Andy od Morového sloupu - Chadé z Faunova dvora
Třída otevřená:
V1, CAC William Fender Edda (Herry Floyd Edda - Jessy od Anity)
V2, r. CAC Xantar z Černého jezera (Belmonte v. Hofmannstal - Wicki z Černého jezera)
V3 Charles od Kostela sv. Gabriela (Apache z Metaboxu - Bessy od sv. Gabriela)
V4 Finnist z Kampy (Grand Alfa-Pol - Zinghi z Kampy)
Třída pracovní:
V1, CAC, Vítěz roku, ČKV, BOBIn-Petto v. German Dream (Dylan dei Centurioni - Atlanta v. German Dream)
V2, r. CAC Ikar Růžová oáza (Herry Floyd Edda - Flika Růžová oáza)
Třída vítězů:
V1, CAC Brando v. Burg Znojmo (Molto della Talpa - Delta di Ritwald)
Třída veteránů:
V Amigo Bohemia Modřany (Honza z Klánochaty - Džipsy Debyró)
V


Flip Bono (Qain z Kampy - Pupe z Půlměsíce)


FENA ZLATÁ
Třída dorostu:
VN1 Gwineth Ravalone (Iggy Ipon Saan - Inka Malave)
VN2 Afrodita z Červeného hrádku (Albert Xantiko - Jannet od Ivetky)
Třída mladých:
V1, CAJC
Juniorská vítězka roku

Astoria v. Exkalibur (Larosso v. Wordanis - Gianna v. Hofmannstal)
V2 Carolyn Kelly Bohemia (Olmedo Sili-tue - Bria Gody Bohemia)
V3 Sara des Jardins de Passiflore (Zanzibar della Cadormare - Rheane des Jardins de Passiflore)
VD4 Ortega od Ivetky Vel-Om (Bosko v. Axima - Gleidys od Ivetky)
VD Aura Afloveo (Herry Floyd Edda - Beefee Apeiron)
Třída otevřená:
V1, CAC Debby (Noe degli Scrovegni - Asya)
V2, r. CAC Cessy v. Burg Znojmo (Prost degli Scrovegni - Chantal v. Axima)
V3 Yarta z Černého jezera (Caligola del Colle dell´Infinito - Wappi z Černého jezera)
V4 Clara od Nelinky (Quto z Dybohůrky - Ornela z Jiti)
V Anna ze Samoty zátiší (Othelo Floyd Fender Edda - Carmen od Auterských)
V Beefee Apeiron (Teddy z Dybohůrky - Arleta z JPK)
V Magnussi zu Dybohůrky (Zoff v. Hause Rehberg - Wendy z Dybohůrky)
VD Cia od Kostela sv. Gabriela (Apache z Metaboxu - Bessy od sv. Gabriela)
Třída pracovní:
V1, CAC, Vítězka rokuMerlin z Dybohůrky (Zoff v. Hause Rehberg - Wendy z Dybohůrky)
V2, r. CACK Nenci od Ivetky Vel-Om (Ulisse della Barbariga - Evelin od Ivetky)
V3 Hébé Ibra (Dionýsos Mračivec - Decci z Hlubockého zámostí)
Třída vítězů:
V1, CAC, ČKV Wittoria Jisuko (Plato v.d. Hazenberg - Lucia Jisuko)
Třída veteránů:
V1


Ailin Miramar box (Exkalibur v. Hofmannstal - Ester z Lysolají)


FENA ŽÍHANÁ
Třída dorostu:
VN1 Pergi z Dybohůrky (Apollo v. Thuringischen Adel - Zandy z Dybohůrky)
VN2 Jaga Růžová oáza (Ikar Růžová oáza - Xara z Černého jezera)
Třída mladých:
V1, CAJC
Juniorská vítězka roku

Phönix Czech Ja-Ka (Balu v. Hause Romeo - Lussy Czech Ja-Ka)
V2 Helga v. Silberhorn (Caligola del Colle dell´Infinito - Roberta v.d. Morrequelle)
V3 Raffaela Ipon Saan (Périco du Val d´Europe - Minea Ipon Saan)
V4 Anita z Černého jezera (Carlo v. Weinring - Wappi z Černého jezera)
V Casia Fender Edda (Magnum di Massumatiko - Playa Fender Edda)
V Happy od Morového sloupu (Andy od Morového sloupu - Chadé z Faunova dvora)
V Charlotte od Morového sloupu (Zoff v. Hause Rehberg - Chadé z Faunova dvora)
V Peggy Czech Ja-Ka (Balu v. Hause Romeo - Lussy Czech Ja-Ka)
V Zydynia z Černého jezera (Caligola del Colle dell´Infinito - Wicki z Černého jezera)
VD Faya ze Šárovce (Ami Jungle King - Roxy z Jiti)
Třída otevřená:
V1Beatrice Kelly Bohemia (Hill Altbox - Bria Gody Bohemia)
V2 Yaga z Černého jezera (Caligola del Colle dell´Infinito - Wappi z Černého jezera)
V3Edelis z Kampy (Carlo v. Weinring - Tennessee z Kampy)
V4Fayetta z Kampy (Grand Alfa-Pol - Zinghi z Kampy)
V Asca od Stříbrňáku (Zoff v. Hause Rehberg - Dája z Dybohůrky)
V Elinor ze Šárovce (Andy od Morového sloupu - Azza Svor)
Třída pracovní:
V1, CAC, Vítěz rokuEvi v.d. Flachswiese (Quinto v. Schlingengrund - Glory v. Aldebaran)
Třída vítězů:
V1, CAC Kiára od Ivetky (Marving di Casa Bartolini - Evelin od Ivetky)
V2 Armina v. Fausto (Fausto v. Santana - Jolena Ipon Saan)
Třída veteránů:
V, Nejlepší veterán Flika Růžová oáza (Lester Samiel - Bella Růžová oáza)
V Faty z Březovských pramenů (Gaston Re-Mont - Clea z Březovských pramenů)