VÝROČNÍ VÝSTAVA
  v y s l e d k y  -  a r c h i v

 °   2015      Rychety
 °   2014      Otěšice
 °   2013      Hradec nad Moravicí
 °   2012      Javorová skála
 °   2011      Mladá Boleslav
 °   2010      Brno
 °   2009      Svitavy
 °   2008      -
 °   2007      Hradec nad Moravicí
 °   2006      Třeboň - Doubí
 °   2005      Dobřany u Plzně
 °   2004      Žernov - Rýzmburk
 °   2003      Bohdalice u Vyškova
 °   2002      Praha
 °   2001      Otěšice
 °   2000      Olomouc - Kožušany
 °   1999      Praha
 °   1998      Otěšice
 °   1997      Olomouc - Tážaly
 °   1996      Praha
 °   1995      Staňkov
 °   1994      Hradec nad Moravicí
 °   1993      Praha
 °   1992      Praha
 °   1991      Mariánské Lázně




www.boxerklub.cz
Výroční speciální výstava Mladá Boleslav 03.09.2011
ÚP Děčín http://boxer.wz.cz/

rozhodčí:
psi:      Uwe Werner (D)
feny:     Antonín Karban (CZ)
posouzeno 84 jedinců
Juniorský vítěz roku
pes zlatýKen v.d. Frankengurg (Magic-Boy v. Santana - Andrina v. Advokat)
pes žíhanýHashish v. Jess Box (Ferrary de las Arillas - Anava Marihuana Box-Star)
fena zlatáXanni v.d. Akazienbrücke (Anwar v. Agadem-Halle - Berry v. Venusberg)
fena žíhaná


Hethér od Ivety (Lukas z Dybohůrky - Helly z Dybohůrky)


Vítěz roku
pes zlatýElliot del Sur y Olé (Cyrius de Bellemanie - Omega de Cinco Rosas)
pes žíhanýSimmo v.d. Burg Singidunum (Hess v. Mitke - Pandora von Zogobox)
fena zlatá

Narnia´s Lucy The Fifth Element (Hannibal Optima grata - Guinevere The Fifth Element)
fena žíhaná


Zombie od Stříbrňáku (Caos v. Schwanenschloss - Cherry Bee od Stříbrňáku)


ČKJV
pesHashish v. Jess Box (Ferrary de las Arillas - Anava Marihuana Box-Star)
fena


Xanni v.d. Akazienbrücke (Anwar v. Agadem-Halle - Berry v. Venusberg)


ČKV
pesSimmo v.d. Burg Singidunum (Hess v. Mitke - Pandora von Zogobox)
fena


Claudie z Halexu (Lukas z Dybohůrky - Oresta od Stříbrňáku )


Nejlepší mladý jedinec


Hashish v. Jess Box (Ferrary de las Arillas - Anava Marihuana Box-Star)


Nejhezčí veterán


Cayenne Six-Er (Apollo v. Thüringischen Adel - Ellenoir Pešmar)


BOB


Hashish v. Jess Box (Ferrary de las Arillas - Anava Marihuana Box-Star)


Nejlepší chovatelská skupina

SIX - ER

_____________________


__________________________________________________________________


PES ZLATÝ
Třída štěňat:
VN 1Wyatt Six-Er (Corrado Caos z Dybohůrky - Cayenne Six-Er)
VN 2Amon Hapyboxer (Flop Mir-Fiš - Sunny J.A.L. Sandow)
VN 3Abbey Adleon Bohemia (Afrim Gold Tequila - Argentina Solidus Moraviae)
Třída dorostu:
VN 1Rasputin The Fifth Element (Hercules The Fifth Element - Guinevere The Fifth Element)
Třída mladých:
V1, CAJC
Juniorský vítěz roku

Ken v.d. Frankenburg (Magic-Boy v. Santana - Andrina v. Advokat)
V2Brazil Optima grata (Diego des Jardins de Passiflore - Venizia z Kaštýlku)
V3Alex z Údolí Albatrosu (Lukas z Dybohůrky - Halifax Six-Er)
V4Thor Jisuko (Quijote d´Esglai - Fixe Jisuko)
VBruno Gold Tequila (Ippolito del Colle dell´Infinito - Celli z Dybohůrky)
mezitřída:
V1, CACBentley Bijou Box (Hannibal Optima grata - Idylle Jisuko)
V2, R. CACAres ze Spálenky (Hannibal Optima grata - Dora z Dobřichova)
V3Ben Rexob z Výsluní (Hannibal Optima grata - Athea Rexob z Výsluní)
Třída otevřená:
V1, CACJago v.d. Frankenburg (Vidocq des Courtillieres - Andrina v. Advokat)
VD2Alberto Czech Delta Box (Nestor v. Akazinbrücke - Delta z Černého jezera)
VD3Danny z Frankovky (Legolas z Ringu - Noky od Morového sloupu)
Třída pracovní:
V1, CAC
Vítěz roku

Elliot del Sur y Olé (Cyrius de Bellemanie - Omega de Cinco Rosas)
V2, R. CACPaul Jisuko (Xipheos v. Mississippi - Dunja Jisuko)
V3Ferry v.d. Frankenburg (Al-Capone v.d. Busch - Chandra od Stříbrňáku)
V4Ive v. Sachsenhof (Deluxe v. Linderhof - Frant v. Sachsenhof)
Třída vítězů:
V1, CACAfrim Gold Tequila (Orgon v. Fausto - Celli z Dybohůrky)
V2, R. CACHannibal Optima grata (Ego de Joanxichcan - Anthea Optima grata)
V3


Rolf Jisuko (Lucian Jisuko - Dunja Jisuko)


PES ŽÍHANÝ
Třída štěňat:
VN 1Verdi Six-Er (Llanto de Guezman - Panda Six-Er )
VN 2Vallis Six-Er (Llanto de Guezman - Panda Six-Er )
Třída mladých:
V1, CAJC
Juniorský vítěz roku
ČKJV, BOJ, BOB


Hashish v. Jess Box (Ferrary de las Arillas - Anava Marihuana Box-Star)
V2Laos v. Fausto (Duncan v. Fausto - Belize v.d. Igelsheide)
V3Asterix Perla Roztocza (Diamant Nordom - Italia Maumbua)
V4Casmir Lakronebox (Castello Live Jazz - Eimy Opti Pes)
VCid Benji Box (Primo del Colle dell´Infinito - Annalise Benji Box)
VEttore di Ritwald (Yahoo dei Laus - Avana di Ritwald)
mezitřída:
V1, CACKir-Royal v.d. Klinge (Deluxe v. Linderhof - Kaprice v. Duhlendorf)
V2, R. CACFryderyk Ewenement (Xofron v. Alkaios - Julka Ewenement)
Třída otevřená:
V1, CACFalco od Ivety (Boreas di Casa Diocletiano - Helly z Dybohůrky)
V2, R. CACWizard Optima grata (Nathan Optima grata - Venizia z Kaštýlku)
V3Corrado Congo Nigrans (Crom dei Centurioni - Lucia z Ringu)
V4Guliver od Ivety (Lukas z Dybohůrky - Helly z Dybohůrky)
VDAscan z Holanky (Yéké van Sapho´s Hoeve - Holly ze Šárovce)
VDCalvin Congo Nigrans (Crom dei Centurioni - Lucia z Ringu)
Třída pracovní:
V1, CAC
Vítěz roku, ČKV

Simmo v.d. Burg Singidunum (Hess v. Mitke - Pandora von Zogobox)
V2, R. CACAstur v.d. Martinshöhe (Rudy dell' Alfiere - Carisma v. d. Wolfskirch)
V3Lerry Flint od Morového sloupu (Joshua z Ringu - Happy od Morového Sloupu)
V4Artush Deny Dog (Caos v. Schwanenschloss - Gypsi od Stříbrňáku)
VJasper v. Lilienfels (Tinto di Ritwald - Quirta di Ritwald)
Třída vítězů:
V1, CACBacardi od Stříbrňáku (Caos v. Schwanenschloss - Europe Six-Er)
V2, R. CACLukas z Dybohůrky (Orgon von Fausto - Yzzi z Dybohůrky)
V3


Forest Sametový zázrak (Platan Czech Ja-Ka - Daigi Sametový zázrak)


FENA ZLATÁ
Třída štěňat:
VN1Golden Jade of Kellaney (Jucar del Cabezo de la Java - Herra v.d. Cev Gebivge)
Třída dorostu:
VN1Rouge The Fifth Element (Hercules The Fifth Element-Guinevere The Fifth Element)
VN2Olympia v. Schwanenschloss (Godewind v. Schwanenschloss - Espace v. Hummelmuhle)
Třída mladých:
V1, CAJC
Juniorská vítězka roku
ČKJV


Xanni v.d. Akazienbrücke (Anwar v. Agadem-Halle - Berry v. Venusberg)
V2Boneta Rexob z Výsluní (Hannibal Optima grata - Athea Rexob z Výsluní)
mezitřída:
V1, CACBegira Rexob z Výsluní (Hannibal Optima grata - Athea Rexob z Výsluní)
V2, R. CACXenta Czech Ja-Ka (Warwick v.d. Momarter Eiche - Phönix Czech Ja-Ka)
V3Beauty Bijou Box (Hannibal Optima grata - Idylle Jisuko)
Třída otevřená:
V1, CACCharlize Aldebaran Taurus (Unkas Czech Ja-Ka - Quiby z Dybohůrky)
V2, R. CACJessi Heny Box (Hannibal Optima grata - Connie Ifrit)
V3Ramona Jisuko (Lucian Jisuko - Dunja Jisuko)
V4Tequilla z Dybohůrky (Unkas Czech Ja-Ka - Yzzi z Dybohůrky)
Třída pracovní:
V1, CAC
Vítězka roku
Narnia´s Lucy The Fifth Element (Hannibal Optima grata - Guinevre The Fifth Element)
V2, R. CACWanda Czech Ja-Ka (Unkas Czech Ja-Ka - Prisca od Stříbrňáku)
Třída vítězů:
V1, CACFashion z Dybohůrky (Apollo v. Thüringischen Adel - Ulina z Dybohůrky)
V2, R. CACRayenne Six-Er (Corrado Caos z Dybohůrky - Cayenne Six-Er)
Třída veteránů:
V1, BOV


Cayenne Six-Er (Apollo v. Thüringischen Adel - Ellenoir Pešmar)


FENA ŽÍHANÁ
Třída štěňat:
VN1Adacta Borecký rybník (Harvey Pešmar - Bee Bee od Stříbrňáku)
Třída dorostu:
VN1Naomi-Campbell v. Schwanenschloss (Bacardi od Stříbrňáku - Fashion z Dybohůrky)
VN2Motte v.d. Frankenburg (Igor v. Poptime - Birke v.d. Frankenburg)
VN3Daniele Congo Nigrans (Coco Bill delle Tre Fontane - Bellamora Congo Nigrans )
Třída mladých:
V1, CAJC
Juniorská vítězka roku

Hethér od Ivety (Lukas z Dybohůrky - Helly z Dybohůrky)
V2Explosion od Stříbrňáku (Bacardi od Stříbrňáku - Bo-Derek z Ev-Pa)
V3Tessie Jisuko (Quijot d´Esglai - Fixe Jisuko)
V4Tiffany z Ungeltu (Caos v. Schwanenschoss - Oxana z Ungeltu)
VCirilla v. Rennstall (Bacardi od Stříbrňáku – Fahra v. Burg Znojmo)
VMatahari v. Europakanal (Vidocq des Courtillieres - Boogie v. Zustorf)
VDAlyssa Greys Chvalský drak (Bacardi od Stříbrňáku - Agáta z Nechyby)
VDMerci Dračinec (Bacardi od Stříbrňáku - Bria Starbox)
mezitřída:
V1, CAC, ČKVClaudie z Halexu (Lukas z Dybohůrky - Oresta od Stříbrňáku)
V2, R. CACAudrey Infinity Storm (Bacardi od Stříbrňáku - Nancy z Ungeltu)
V3Heidi Tigrata (Corrado Caos z Dybohůrky - Reiko Czech Ja-Ka)
V4Leeh-Box Happy (Deluxe v. Linderhof - Leeh-Box Elly)
Třída otevřená:
V1, CACSixie Six-Er (Corrado Caos z Dybohůrky - Hillary Jisuko)
V2, R. CACAllegra Flatt Devils (Caos v. Schwanenschloss - VooDoo od Stříbrňáku)
V3Cocolate Noir Congo Nigrans (Crom dei Centurioni - Lucia z Ringu)
Třída pracovní:
V1, CAC
Vítězka roku

Zombie od Stříbrňáku (Caos v. Schwanenschloss - Cherry Bee od Stříbrňáku)
V2, R. CAC


Fanny Boxrelay (Lukas z Dybohůrky - Ellie Boxrelay)


Nejlepší chovatelská skupina: SIX-ER


Zákonem č.246/1992 Sb. na ochranu zvířat proti týrání (ve znění pozdějších předpisů) je v ČR kupírování uší
zakázáno. V České republice je zakázáno vystavovat jedince s kupírovanými ušními boltci.