ANNUAL SHOW
  r e s u l t s  -  a r c h i v e

 °   2015      Rychety
 °   2014      Otěšice
 °   2013      Hradec nad Moravicí
 °   2012      Javorová skála
 °   2011      Mladá Boleslav
 °   2010      Brno
 °   2009      Svitavy
 °   2008      -
 °   2007      Hradec nad Moravicí
 °   2006      Třeboň - Doubí
 °   2005      Dobřany u Plzně
 °   2004      Žernov - Rýzmburk
 °   2003      Bohdalice u Vyškova
 °   2002      Praha
 °   2001      Otěšice
 °   2000      Olomouc - Kožušany
 °   1999      Praha
 °   1998      Otěšice
 °   1997      Olomouc - Tážaly
 °   1996      Praha
 °   1995      Staňkov
 °   1994      Hradec nad Moravicí
 °   1993      Praha
 °   1992      Praha
 °   1991      Mariánské Lázně




www.boxerklub.cz
Annual show Praha 07.09.2002
ÚP Praha http://www.zringu.cz/praha/index.html

Judges:
males:        Petr Bratko (CZ)
females:     Roland Bebber (D)
youth:          Antonín Karban (CZ)
Junior Annual winner
fawn maleMarvin v. Hofmannstal (Chaplin z Dybohůrky - Zeia v. Hofmannstal)
brindle malePlatan Czech Ja-Ka (Balu v. Hause Romeo - Lussy Czech Ja-Ka)
fawn femaleAstoria v. Exkalibur (Larosso v. Wordanis - Gianna v. Hofmannstal)
brindle female


Phönix Czech Ja-Ka (Balu v. Hause Romeo - Lussy Czech Ja-Ka)


Annual winner
fawn maleYéké v. Sapho´s Hoeve (Chapó de Loermo - Varline de la Verdiére)
brindle maleIn-Petto v. German Dream (Dylan dei Centurioni - Atlanta v. German Dream)
fawn femaleMerlin z Dybohůrky (Zoff v. Hause Rehberg - Wendy z Dybohůrky)
brindle female


Evi v.d. Flachswiese (Quinto v. Schlingengrund - Glory v. Aldebaran)


ČKV
(Club Winner candidate)
maleIn-Petto v. German Dream (Dylan dei Centurioni - Atlanta v. German Dream)
female


Wittoria Jisuko (Plato v.d. Hazenberg - Lucia Jisuko)


Best Veteran
maleMorqwell Jisuko (Hoss v.d. Goldguelle - Franzi Jisuko)
female


Flika Růžová oáza (Lester Samiel - Bella Růžová oáza)


Best dog of Czech breeding


Apol von Burg Znojmo (Boris v. Axima - Delta di Ritwald)


BOB

In-Petto v. German Dream (Dylan dei Centurioni - Atlanta v. German Dream)

_____________________


__________________________________________________________________


FAWN MALE
Puppy Class:
1 VP Xalonne Moravia Box (Odwet Exkalibur - Quendollyn Moravia Box)
2 VPJork Růžová oáza (Ikar Růžová oáza - Xara z Černého jezera)
3 VPAron z Červeného hrádku (Albert Xantiko - Jannet od Ivetky)
Youth Class:
1 Exc, CAJC
Junior Annual winner

Marvin v. Hofmannstal (Chaplin z Dybohůrky - Zeia v. Hofmannstal)
2 Exc Furio z Metaboxu (Idol Armida - Dafné Indiánský brloh)
3 Exc Gero z Ringu (Idol Armida - Orka Floyd Fender Edda)
4 Exc Chster Tiann (Ulisse della Barbariga - Denise Tiann)
VGClif z Mydlářova města (Olmedo Sili-tue - Andi Argy-box)
Open Class:
1 Exc, CAC Gent od Morového sloupu (Ugolino v.d. Hazenberg - Bonny od Ivety)
2 Exc, r. CAC Ulixes v.d. Klinge (Zoff v. Hause Rehberg - Macy v.d. Klinge)
3 Exc Emil Jisuko (Zeffiro della Cadormare - Yasmin Jisuko)
4 ExcNico od Ivetky Vel-Om (Ulisse della Barbariga - Evelin od Ivetky)
Exc?
Exc?
Working Class:
1 Exc, CAC Chaplin z Dybohůrky (Urban v. Wordanis - Quissy z Dybohůrky)
2 Exc, r. CAC Yankee van t´Hazenbergshof (Titus v. Krato´s Hof - Haike v. Huize Diranka)
3 Exc Boreas Optima grata (Sacks dei Cavalieri del Monferrato - Ilivia Optima grata)
4 ExcDolfo v. Ostenmeer (Yasar v.d. Elchtranke - Buna v. Ostenmeer)
ExcBuc del Pasquino (Quaste v.d. Hazenberg - Argapia)
Exc ?
Champion Class:
1 Exc, CAC, Annual winnerYéké v. Sapho´s Hoeve (Chapó de Loermo - Varline de la Verdiére)
2 Exc, r. CAC
Best dog of Czech breeding

Apol von Burg Znojmo (Boris v. Axima - Delta di Ritwald)
3 ExcZoff v. Hause Rehberg (Ibsen v.d. Sembacher Flur - Finesse v. Steinmeister-Teich)
4 Exc Amor Zlatovánek (Andy od Morového sloupu - Gizi od Salvátora)
Honour Class:
ExcHarry od Ivetky (Savas v.d. Houtrib - Evelin od Ivetky)
Veteran Class:
1 Exc, Best Veteran


Morqwell Jisuko (Hoss v.d. Goldguelle - Franzi Jisuko)


BRINDLE MALE
Youth Class:
1 Exc, CAJC
Junior Annual winner

Platan Czech Ja-Ka (Balu v. Hause Romeo - Lussy Czech Ja-Ka)
2 Exc Sorry du Val d´Europe (Zoff v. Hause Rehberg - Olinda dei Cavalieri del Monferrato
3 ExcAkim z Němečanky (Apache z Metaboxu - Agia Orion chov)
4 Exc Arnold Afloveo (Herry Floyd Edda - Beefee Apeiron)
ExcHook od Morového sloupu (Andy od Morového sloupu - Chadé z Faunova dvora
Open Class:
1 Exc, CAC William Fender Edda (Herry Floyd Edda - Jessy od Anity)
2 Exc, r. CAC Xantar z Černého jezera (Belmonte v. Hofmannstal - Wicki z Černého jezera)
3 ExcCharles od Kostela sv. Gabriela (Apache z Metaboxu - Bessy od sv. Gabriela)
4 ExcFinnist z Kampy (Grand Alfa-Pol - Zinghi z Kampy)
Working Class:
1 Exc, CAC, Annual winner
ČKV, BOB

In-Petto v. German Dream (Dylan dei Centurioni - Atlanta v. German Dream)
2 Exc, r. CAC Ikar Růžová oáza (Herry Floyd Edda - Flika Růžová oáza)
Champion Class:
1 Exc, CAC Brando v. Burg Znojmo (Molto della Talpa - Delta di Ritwald)
Veteran Class:
ExcAmigo Bohemia Modřany (Honza z Klánochaty - Džipsy Debyró)
Exc


Flip Bono (Qain z Kampy - Pupe z Půlměsíce)


FAWN FEMALE
Puppy Class:
1 VP Gwineth Ravalone (Iggy Ipon Saan - Inka Malave)
2 VP Afrodita z Červeného hrádku (Albert Xantiko - Jannet od Ivetky)
Youth Class:
1 Exc, CAJC
Junior Annual winner

Astoria v. Exkalibur (Larosso v. Wordanis - Gianna v. Hofmannstal)
2 Exc Carolyn Kelly Bohemia (Olmedo Sili-tue - Bria Gody Bohemia)
3 Exc

Sara des Jardins de Passiflore (Zanzibar della Cadormare - Rheane des Jardins de Passiflore)
4 VGOrtega od Ivetky Vel-Om (Bosko v. Axima - Gleidys od Ivetky)
VGAura Afloveo (Herry Floyd Edda - Beefee Apeiron)
Open Class:
1 Exc, CAC Debby (Noe degli Scrovegni - Asya)
2 Exc, r. CAC Cessy v. Burg Znojmo (Prost degli Scrovegni - Chantal v. Axima)
3 Exc Yarta z Černého jezera (Caligola del Colle dell´Infinito - Wappi z Černého jezera)
4 Exc Clara od Nelinky (Quto z Dybohůrky - Ornela z Jiti)
ExcAnna ze Samoty zátiší (Othelo Floyd Fender Edda - Carmen od Auterských)
ExcBeefee Apeiron (Teddy z Dybohůrky - Arleta z JPK)
ExcMagnussi zu Dybohůrky (Zoff v. Hause Rehberg - Wendy z Dybohůrky)
VGCia od Kostela sv. Gabriela (Apache z Metaboxu - Bessy od sv. Gabriela)
Working Class:
1 Exc, CAC, Annual winnerMerlin z Dybohůrky (Zoff v. Hause Rehberg - Wendy z Dybohůrky)
2 Exc, r. CACK Nenci od Ivetky Vel-Om (Ulisse della Barbariga - Evelin od Ivetky)
3 ExcHébé Ibra (Dionýsos Mračivec - Decci z Hlubockého zámostí)
Champion Class:
1 Exc, CAC, ČKV Wittoria Jisuko (Plato v.d. Hazenberg - Lucia Jisuko)
Veteran Class:
1 Exc


Ailin Miramar box (Exkalibur v. Hofmannstal - Ester z Lysolají)


BRINDLE FEMALE
Puppy Class:
1 VPPergi z Dybohůrky (Apollo v. Thuringischen Adel - Zandy z Dybohůrky)
2 VPJaga Růžová oáza (Ikar Růžová oáza - Xara z Černého jezera)
Youth Class:
1 Exc, CAJC
Junior Annual winner

Phönix Czech Ja-Ka (Balu v. Hause Romeo - Lussy Czech Ja-Ka)
2 Exc Helga v. Silberhorn (Caligola del Colle dell´Infinito - Roberta v.d. Morrequelle)
3 ExcRaffaela Ipon Saan (Périco du Val d´Europe - Minea Ipon Saan)
4 Exc Anita z Černého jezera (Carlo v. Weinring - Wappi z Černého jezera)
ExcCasia Fender Edda (Magnum di Massumatiko - Playa Fender Edda)
ExcHappy od Morového sloupu (Andy od Morového sloupu - Chadé z Faunova dvora)
Exc Charlotte od Morového sloupu (Zoff v. Hause Rehberg - Chadé z Faunova dvora)
ExcPeggy Czech Ja-Ka (Balu v. Hause Romeo - Lussy Czech Ja-Ka)
ExcZydynia z Černého jezera (Caligola del Colle dell´Infinito - Wicki z Černého jezera)
VG Faya ze Šárovce (Ami Jungle King - Roxy z Jiti)
Open Class:
1 ExcBeatrice Kelly Bohemia (Hill Altbox - Bria Gody Bohemia)
2 Exc Yaga z Černého jezera (Caligola del Colle dell´Infinito - Wappi z Černého jezera)
3 ExcEdelis z Kampy (Carlo v. Weinring - Tennessee z Kampy)
4 ExcFayetta z Kampy (Grand Alfa-Pol - Zinghi z Kampy)
ExcAsca od Stříbrňáku (Zoff v. Hause Rehberg - Dája z Dybohůrky)
ExcElinor ze Šárovce (Andy od Morového sloupu - Azza Svor)
Working Class:
1 Exc, CAC, Annual winnerEvi v.d. Flachswiese (Quinto v. Schlingengrund - Glory v. Aldebaran)
Champion Class:
1 Exc, CAC Kiára od Ivetky (Marving di Casa Bartolini - Evelin od Ivetky)
2 Exc Armina v. Fausto (Fausto v. Santana - Jolena Ipon Saan)
Veteran Class:
1 Exc, Best Veteran Flika Růžová oáza (Lester Samiel - Bella Růžová oáza)
2 Exc Faty z Březovských pramenů (Gaston Re-Mont - Clea z Březovských pramenů)