ANNUAL SHOW
  r e s u l t s  -  a r c h i v e

 °   2015      Rychety
 °   2014      Otěšice
 °   2013      Hradec nad Moravicí
 °   2012      Javorová skála
 °   2011      Mladá Boleslav
 °   2010      Brno
 °   2009      Svitavy
 °   2008      -
 °   2007      Hradec nad Moravicí
 °   2006      Třeboň - Doubí
 °   2005      Dobřany u Plzně
 °   2004      Žernov - Rýzmburk
 °   2003      Bohdalice u Vyškova
 °   2002      Praha
 °   2001      Otěšice
 °   2000      Olomouc - Kožušany
 °   1999      Praha
 °   1998      Otěšice
 °   1997      Olomouc - Tážaly
 °   1996      Praha
 °   1995      Staňkov
 °   1994      Hradec nad Moravicí
 °   1993      Praha
 °   1992      Praha
 °   1991      Mariánské Lázně




www.boxerklub.cz
Annual show Dobřany u Plzně 10.09.2005
ÚP Plzeň http://boxerplzen.wbs.cz/

Judges:
males:        Dr. Brigitte Müller (D)
females:     MVDr. Olga Petříková (CZ)
youth:          RNDr. Maria Müllerová (CZ)




Junior Annual winner
fawn maleIgor Jisuko (Perico du Val d´Europe - Bijou Jisuko)
brindle maleAl-Capone v. d. Busch (Ypsilon della Cadormare - Diva v. d. Busch)
fawn femaleKelindra Muchacha (Posseidon di Noi Vincere - Kirby di Noi Vincere)
brindle female


Yzzi z Dybohůrky (Chaplin z Dybohůrky - Oski z Dybohůrky)


Annual winner
fawn malePosseidon di Noi Vincere (Balu v. Hause Romeo - Golden Eyes di Noi Vincere)
brindle male-
fawn femaleQuenny Czech Ja-Ka (Ugolino v. d. Hazenberg - Lussy Czech Ja-Ka)
brindle female


Unique v. d. Busch (Norton dei Roeri - Diva v. d. Busch)


ČKV
(Club Winner candidate)
malePosseidon di Noi Vincere (Balu v. Hause Romeo - Golden Eyes di Noi Vincere)
female


Wini z Dybohůrky (Chaplin z Dybohůrky - Oski z Dybohůrky)


Best Veteran


Ailin Miramar-Box (Exkalibur v. Hofmannstal - Ester z Lysolají)


BOB


Posseidon di Noi Vincere (Balu v. Hause Romeo - Golden Eyes di Noi Vincere)


Best breeding group

MORAVIA BOX

_____________________


__________________________________________________________________


FAWN MALE
Baby Class:
VPMaverick z Ungeltu (Karim Khan v. Reichersberg - Eržika z Ungeltu)
VPB´Areck Esadera (Areck v. Klockower Eck - Gisa od Žlutého kříže)
VPMonty z Ungeltu (Karim Khan v. Reichersberg - Eržika z Ungeltu)
Puppy Class:
1 VPBuket Tara Czech (Buc del Pasquino - Diana Pešmar)
Youth Class:
1 Exc, CAJC
Junior Annual winner

Igor Jisuko (Perico du Val d´Europe - Bijou Jisuko)
2 ExcSalieri z Metaboxu (Paganini Nostrum - Dafné Indiánský brloh)
3 ExcFutureo Moravia Box (Dagton dell Antico Squero - Querry Sue Moravia Box)
4 ExcVolcan d´Epect Center (Yento v.d.Hazenberg-R´rouanita dite C.C du Clos de Maix)
ExcBruno vom Dillbergblick (Paganini Nostrum - Venezia del Roxius)
ExcBrix Optima Grata (Casanova Optima grata - Kathrin Optima grata)
ExcGorbag Hora osudu (Yankee van´t Hazenbergshof - Baccara Hora osudu)
Open Class:
1 Exc, CACBill from Maplebox (Paganini Nostrum - Alice z Metaboxu)
2 Exc, r. CACAragorn The Fifth Element (Navar del Tajo - Mikaila v. Wordanis)
3 ExcEndy od Kostela Sv. Gabriela (Sorry du Val d´Europe - Cia od Kostela Sv. Gabriela)
4 ExcArt Bosim (Buc del Pasquino - Iris z Dybohůrky)
Exc Baron z Dobřichova (Casanova Optima grata - Nensy Debyró)
VGApollo Albren-Box (Ivon z Dybohůrky - Peggy Czech Ja-Ka)
VGFaro Prvý De-Šanel (Robur Hosana - Ernika Prvý De-Šanel)
VGClint Rendor (Teddy z Dybohůrky - Faty z Březovských pramenů)
Working Class:
1 Exc, CAC

Ice-Man v. Elisabeth Brunnen (Magnum di Massumatico - Comeback v. Elisabeth Brunnen)
2 Exc, r. CACImperio z Ringu (Vasko v. d. Hazenberg - Orka Floyd Fender Edda)
Champion Class:
1 Exc, CAC, Annual winner
ČKV, BOB

Posseidon di Noi Vincere (Balu v. Hause Romeo - Golden Eyes di Noi Vincere)



BRINDLE MALE
Youth Class:
1 Exc, CAJC
Junior Annual winner

Al-Capone v. d. Busch (Ypsilon della Cadormare - Diva v. d. Busch)
2 ExcIthos z Kampy (Domingo z Metaboxu - Fayettha z Kampy)
3 ExcColin Angiebox (Perry Czech Ja-Ka - Bonita Angiebox)
4 ExcChulio z Kampy (Super di Zuccherino - Zinghi z Kampy)
ExcAres Pride of Greenhouse (Buc del Pasquino - Ysaura Moravia Box)
ExcCheops z Kampy (Super di Zuccherino - Zinghi z Kampy)
Open Class:
1 Exc, CAC


Don Jokr-Box (Yankee v. d. Hazenberghshof - Hepy z Dybohůrky)


FAWN FEMALE
Baby Class:
VPBarborka z Červeného Hrádku (Gabor z Dybohůrky - Afrodita z Červeného hrádku)
Youth Class:
1 Exc, CAJC
Junior Annual winner

Kelindra Muchacha (Posseidon di Noi Vincere - Kirby di Noi Vincere)
2 ExcIdylle Jisuko (Perico du Val d´Europe - Bijou Jisuko)
3 ExcVupin des Coteaux du Layon (Roy du Val d´Europe - Rosee des Coteaux du Layon)
4 ExcEugenie Moravia Box (Janus v. Lustig - Urtica Moravia Box)
ExcJulia Jisuko (Yugo della Cadormare - Dunja Jisuko)
ExcAbigail Pride of Greenhouse (Buc del Pasquino - Ysaura Moravia Box)
ExcBea le Demar (Casanova Optima grata - Denisa Ravalone)
ExcVirginia od Ivetky Vel-Om (Cecco Beppe della Talpa - Nency od Ivetky Vel-Om)
ExcDanja z Němčanky (Apache z Metaboxu x Agia Orion chov)
ExcJenifer Orion Chov (Platan Czech Ja-Ka - Aneta Gloria Bara)
Open Class:
1 Exc, CACAnuk-Sa-Namun The Fifth Element (Navar del Tajo - Mikayla v. Wordanis)
2 Exc, r. CACCayenne Six-Er (Apollo v. Thüringischen Adel - Ellenoir Pešmar)
3 ExcDebbie Six-Er (Zoff v. Hause Rehberg - Cher Narcius)
4 ExcAdel Winda The Fifth Element (Navar del Tajo - Mikayla v. Wordanis)
ExcAilin Esadera (Gent od Morového sloupu - Bianka Miramar-Box)
ExcBessi z Dobřichova (Casanova Optima grata - Nensy Debyró)
ExcPetula Altbox (Boreas Optima grata - Helga Altbox)
ExcFeba A-T Box (Olmedo Sili-tue - Amanda A-T Box)
Working Class:
1 Exc, CAC, Annual winnerQuenny Czech Ja-Ka (Ugolino v. d. Hazenberg - Lussy Czech Ja-Ka)
2 Exc, r. CACAfrodita z Červeného hrádku (Albert Xantiko - Jannet od Ivetky)
Champion Class:
1 Exc, CAC, ČKVWini z Dybohůrky (Chaplin z Dybohůrky - Oski z Dybohůrky)
2 Exc, r. CACBenedikta Moravia-Box (Joyce della Talpa - Querry Sue Moravia Box)
Veteran Class:
1 Exc, Best VeteranAilin Miramar-Box (Exkalibur v. Hofmannstal - Ester z Lysolají)



BRINDLE FEMALE
Baby Class:
VPLavinia Di Casa Lucrezia (Giotto - Dafne di Casa Lucrezia)
VPGabriela Moravia Box (Tecumseh dell Infernotto - Querry Sue Moravia Box)
Puppy Class:
1 VPEster Miramar-Box (Kismet v. German Dream - Danuška Miramar-Box)
Youth Class:
1 Exc, CAJC
Junior Annual winner

Yzzi z Dybohůrky (Chaplin z Dybohůrky - Oski z Dybohůrky)
2 ExcMafie z Ringu (Belrugatino di Zuccherino - Flavia z Ringu)
3 ExcCharley Canis Ludens (Perry Czech Ja-Ka - Becky z Plzeňského výsluni)
4 ExcRioja Czech Ja-Ka (Albert Xantiko - Phönix Czech Ja-Ka)
ExcOliar Malave Gem (Mobidik Malave Gem x Elvíra Jisuko)
ExcRosara Czech Ja-Ka (Albert Xantiko - Phönix Czech Ja-Ka)
ExcRenna Czech Ja-Ka (Albert Xantiko - Phönix Czech Ja-Ka)
ExcJamie ze Šárovce (Albert Xantiko - Faya ze Šárovce)
Open Class:
1 Exc, CACHillary Jisuko (Sorry du Val d´Europe - Unique Jisuko)
2 Exc, r. CACAxa from Maplebox (Grand Alfa-Pol - Alice z Metaboxu)
Working Class:
1 Exc, CAC, Annual winnerUnique v. d. Busch (Norton dei Roeri - Diva v. d. Busch)
Veteran Class:
1 Exc


Catty ze Zámeckého Žerotínu (Fram z Jemčiny - Gama z Říčanska)


Best breeding group: MORAVIA BOX